Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Posluchárny a laboratoře pro SŠ a VŠ

Posluchárny VŠ včetně vybavení

Realizujeme posluchárny, laboratoře, ale i dětská hřiště a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní, mateřské školy i SŠ a VŠ.

Vybavení pro školy a kanceláře

Zdravé sezení SPINERGO

Zdravotní židle Spinergo jsou ideální pro Vaše zdravé sezení. Odlišují se od klasických židlí speciálním sedadlem, které se může pohybovat ve všech směrech. Patentovaný a klinicky testovaný systém Move & Stop umožňuje zážitek z dynamického sezení, který neustále posiluje zádové a břišní svalstvo. Zdravotní židle jsou vyrobené z vysoce kvalitní ocele a plastu, jsou velmi odolné, moderní a jednoduše se čistí.

Zdravé sezení je při sedavém zaměstnání velmi důležité. U běžých kancelářských židlí s pevným sedadlem spočívá celá hmotnost vašeho těla na páteři, což může časem způsobit přetížení páteře, bolesti ramenních a šíjových svalů a snížení jejich pohyblivosti.

Zdravé židle Spinergo, Vám umožní aktivně sedět. Sedák sleduje pohyby vašeho těla a tím vyrovnává páteř a pánev. Tím optimálně podporuje zdravé držení těla. Neustálý pohyb posiluje svaly, odstraní bolesti páteře a šíje. Klinické studie prokázaly, že zdravotní židle Spinergo představují nejzdravější způsob sezení.

Při výrobě zdravotních židlí Spinergo jsou používány jen vysoce kvalitní materiály. Ocel, plasty a čalounění jsou rozsáhle testované, aby byla zaištěna jejich dlouhá životnost a jednoduché čištění. Židle mají nadčasový design, pevnou a odolnou konstrukci.

Záruku poskytujeme 3 roky.

 

Zdravotní židle SPINERGO

Zdravotní židle SPINERGO
Zdravotní židle SPINERGO
Zdravotní židle SPINERGO
Zdravotní židle SPINERGO
Zdravotní židle SPINERGO Business
Zdravotní židle SPINERGO Sitness RS
Zdravotní židle SPINERGO Kids
Zdravotní židle SPINERGO Sitness 90