Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Posluchárny a laboratoře pro SŠ a VŠ

Posluchárny VŠ včetně vybavení

Realizujeme posluchárny, laboratoře, ale i dětská hřiště a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní, mateřské školy i SŠ a VŠ.

Vybavení pro školy a kanceláře

Tiskárny, kopírky a tisková řešení

Jsme TOP PARTNER značky Kyocera pro rok 2023
Tiskárny a kopírky Kyocera

Již 30 let zajišťujeme distribuci kopírek, tiskáren a tiskových řešení značky KYOCERA a následný záruční a pozáruční servis včetně spotřebního materiálu. Tiskárnám a kopírkám Kyocera za ta léta opravdu rozumíme - za prodej, servis a poradenství především ve Středočeském kraji, jsme získali mnoho ocenění nejen od firmy KYOCERA, ale především od našich zákazníků.

Kyocera - leták KENAST 2023

Kromě naší „nosné“ značky KYOCERA dodáváme a servisujeme i tiskárny a kopírky ostatních výrobců (Canon, Epson, OKI, Brother, Samsung, HP a Xerox).

V oboru tiskáren a kopírek nabízíme:

  • dodávku digitálních kopírovacích strojů, černobílé i barevné, včetně příslušenství dle individuálních potřeb zákazníka
  • multifunkční zařízení (All In One - tiskárna, kopírka, scanner a fax v jednom), včetně příslušenství
  • poradenství a dodávky spotřebního materiálu
  • autorizovaný záruční a pozáruční servis
  • servisní a technické zázemí
  • zápůjčky a pronájem tiskáren a kopírek
  • instalace HW a SW, konfigurace a ladění systému

Tiskárny a kopírky KYOCERA

Tiskárny, kopírky a multifunkční zařízení, barevné či černobílé od značky Kyocera jsou založeny na jedinečné technologii ECOSYS, která vám dokáže skutečně snížit provozní náklady na tisk. Dalším nástrojem KYOCERA na snížení tiskových nákladů je tiskové řešení MyQ.

Tiskové řešení MyQ

MyQ - tiskové službyUniverzální nástroj podporující více než 1000 tiskových zařízení od 24 výrobců pro monitorování a správu tisku včetně přesného účtování tisku, rozúčtování nákladů, kreditního účtování, evidence a objednávek spotřebního materiálu a mnoha dalších podpůrných nástrojů.

Pošlete data na tisk a dokument se vytiskne, až se identifikujete u jakékoliv tiskárny v síti, nikdo jiný jej neuvidí. Přehled výtisků sníží náklady na tisk, budete informováni, která tiskárna je funkční, a kde bude třeba doplnit tisková média.

Více informací zde: Tiskové řešení MyQ