Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Posluchárny a laboratoře pro SŠ a VŠ

Posluchárny VŠ včetně vybavení

Realizujeme posluchárny, laboratoře, ale i dětská hřiště a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní, mateřské školy i SŠ a VŠ.

Vybavení pro školy a kanceláře

Služby a servis

Kromě dodávek školního a kancelářského nábytku, tiskáren, výpočetní a kancelářské techniky a spotřebního materiálu či kancelářských potřeb nabízíme pro kanceláře, úřady, školy, mateřské školky i koncové zákazníky širokou nabídku služeb:

Záruční a pozáruční servis

Provádíme či zajišťujeme záruční a pozáruční servis tiskáren, počítačů a kancelářských strojů. Jsme certifikovaný servis KYOCERA s vlastním servisním zázemím.

Elektro revize

Provádíme elektro revize na elektrické přístroje a nářadí dle norem ČSN 33 1610 a ČSN 33 1600.

Montáž kancelářského nábytku

Námi dodávaný kancelářský nábytek dopravíme na místo, smontujeme a umístíme na požadované místo. Provádíme i drobné stavební úpravy a následný servis nábytku.

Zásobování smluvních klientů

Pro naše stálé klienty nabízíme pravidelné zavážení spotřebním materiálem a kancelářskými potřebami přímo do kanceláře či školy. Šetříme tak jejich čas, peněženky a nervy. Námi nabízené zboží zahrnuje celý sortiment od spotřebního materiálu, přes kancelářské potřeby, čistící chemii, kancelářské stroje až po počítače, tiskárny a nábytek či jeho doplňky a klienti tam nemusejí vybírat z mnoha katalogů či eshopů a sledovat objednávky a jejich dodávky.

Online objednání servisu

Pro objednání servisu tiskáren a tiskových zařízení můžete využít náš online formulář Objednání servisu tiskáren.

VZDÁLENÁ SPRÁVA pc

Otevřete příslušný odkaz a uložte soubor, který Vám systém nabídne. Dle pokynů servisního technika postupujte dále.


Podrobný ceník služeb.