Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

Školní tabule a doplňky

Školní a kancelářské tabule

Školní tabule už nejsou dřevěné, tmavé a popisovatelné pouze křídou, tyto doby jsou už dávno pryč. Nyní vám můžeme nabídnout magnetické tabule s vysoce odolným keramickým povrchem, které jsou popisovatelné fixem (bílá magnetická tabule na fixy tzv. whiteboard) i klasickou křídou (magnetická tabule s tmavým povrchem). Společně s povrchem si můžete vybrat také jednotlivé varianty provedení, nabízíme tabule jednodílné, dvoudílné nebo trojdílné i pojízdné školní tabule.

Jednodílné tabule

Školní tabule jednodílné

Dvoudílné tabule

 Školní tabule dvoudílné

Třídílné tabule

Školní tabule třídílné

Pojízdné tabule

Pojízdné tabule školní

 

Sestavy tabulí a zvedacích systémů

V dnešní době platí, že čas jsou peníze. Proto jsme pro vás připravili několik sestav tabulí a zvedacích systémů, abychom vám ušetřili obojí. Sestavy obsahují vždy jednu tabuli, zvedací systém a poličku, pouze u sestav dvojitého pylonu jsou tabule dvě.

SESTAVY NA ZVEDACÍM AL STOJANU

Sestavy tabule na stojanu zvedacím AL

 

Nástěnky

Nástěnky nechybí v žádné školní třídě nebo kanceláři. Umožňují snadné sdílení zajímavých či důležitých informací a jejich rychlou výměnu. V naší nabídce naleznete především korkové nástěnky z přírodního drceného korku a textilní nástěnky. Do nástěnek lze snadno vpichovat špendlíky v celé jejich délce.

KORKOVÉ NÁSTĚNKY

Korkové nástěnky

TEXTILNÍ NÁSTĚNKY

Textilní nástěnky

EKONÁSTĚNKY

Ekonástěnky

 

Paravány

Soukromí a klid při práci je důležitým faktorem pro kvalitu a efektivitu odvedené práce. Nezapomeňte open-space kanceláře vybavit moderními paravány, které zajistí patřičné soukromí, ale nezamezí kontaktu mezi pracovníky. Zároveň paravány umožňují sdílet důležité informace, které zůstávají neustále na očích.

Školní paravany - sestava

Nabízíme vám paravány ve standardním provedení a s běžným povrchem. Můžeme vám ale také vyrobit paraván na míru a na výběr máme také řadu designových textilií.

Magnetické paravány
s emailovým povrchem

Magnetické paravány s emailovým povrchem

Magnetické paravány s keramickým povrchem

Magnetické paravány s keramickým povrchem

Korkové paravány

Korkové paravány

Textilní paravány

Textilní paravány

Nohy pro paravány

Noha pro paravany

 

 

Vitríny

Prosklené vitríny patří mezi oblíbené prostředky pro sdílení důležitých či zajímavých informací. Tyto informační vitríny se snadno udržují a díky prosklení a uzamykatelnosti jsou umístěné materiály chráněné před odcizením nebo ztrátou. Nabízíme vám korkové vitríny, textilní vitríny a magnetické vitríny využitelné ve školách, kancelářích nebo společenských prostorách.

Korkové vitríny

Korkové vitríny

Textilní vitríny

Textilní vitríny

Magnetické vitríny

Magnetické vitríny

Flipcharty

Nápady je třeba zaznamenávat a schraňovat. Nezapomeňte při pracovních poradách, brainstormingu nebo výuce využívat flipchart. Zajímavé a důležité informace lehce zaznamenáte na flipchart, který snadno přenesete z místa na místo. V naší nabídce najdete univerzální flipcharty s keramickým povrchem. Flipcharty lze využít také jako magnetické tabule.

EMAILOVÉ A KERAMICKÉ FLIPCHARTY

Emailové flipchartyKeramické flipcharty

 

Plánovací tabule

Potřebujete přehledně vizualizovat plány na nejbližší týden či měsíc? K tomuto účelu jsou ideální plánovací tabule, jež jsou popisovatelné a zároveň magnetické. Plánovací tabule nabízíme ve třech provedeních: měsíční, týdenní a rozvrh hodin. Všechny druhy tabulí jsou s potiskem.

Potřebujete plánovací tabule na míru? Napište nám! Vyrobíme vám tabuli přesně podle vašich požadavků.

Měsíční plánovací tabule

Tabule na rozvrh hodin

Tabule na rozvrh hodin

Týdenní plánovací tabule

Týdenní plánovací tabule

 

Stojany a zvedací systémy tabulí

Pro stabilní uchycení tabulí a nástěnek nabízíme stojany a zvedací systémy tabulí. V nabídce máme několik variant stojanů a zvedacích systémů pro různé druhy tabulí, magnetických tabulí nebo nástěnek. Připraveny máme také trojnožky nebo lehké hliníkové stojany ideální pro tabule, které je třeba přenášet z místa na místo.

Stojan zvedací AL

Stojan zvedací AL na školní tabule

Stojan STABILNÍ

Stojan stabilní pro školní tabule

PYLON AL

Zvedací systém pro školní tabule PYLON AL

Univerzální hliníkové rameno NA STĚNU

Univerzální hliníkové rameno pro projektory na stěnu

Univerzální hliníkové rameno na SZ AL

Univerzální hliníkové rameno na SZ AL

Univerzální hliníkové rameno na PYLON AL

Univerzální hliníkové rameno na PYLON AL

 

Lištový systém HORIZONT

Lištový systém pro tabule a nástěnky

 

 

Příslušenství ke školním tabulím

Tabule bez příslušenství jsou jako automobily bez kol. Vyberte si z naší široké nabídky příslušenství pro tabule, nástěnky a flipcharty. Potřebujete-li fixy či křídy na tabuli, popisovače, bloky na flipcharty, magnety, špendlíky, příslušenství pro plánovací tabule a další, u nás seženete vždy vše.