Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

Školní nábytek – žákovské lavice a židle

Dodáváme kvalitní školní nábytek a doplňky pro základní školy, školní družiny a speciální školy, ale i pro střední a vysoké školy. Školní žákovské lavice a žákovské židle dodáváme v mnoha variantách od několika kvalitních výrobců za výhodné ceny, včetně odborné montáže, záruky a pravidelného servisu. Žákovské lavice, židle a kompletní vybavení školních tříd, učeben a poslucháren dodáváme včetně montáže a doplňkových stavebních úprav.

Školní žákovské lavice

Školní lavice nabízíme polohovatelné, výškově nastavitelné i pevné, v mnoha barevných odstínech a velikostech pro žáky základních škol i studenty středních a vysokých škol.

Žákovské židle

Školní židle v několika variantách a vybraných barvách, klasické i stohovatelné dodáváme samostatně či jako součást školní sestavy. Kvalitní provedení odpovídající bezpečnostním normám pro dětský nábytek je samozřejmostí.

Židle pro nejmenší děti navštěvující mateřské školy naleznete zde: nábytek pro mateřské školy

Školní nábytek

V nabídce máme i kompletní školní sestavy, PC stoly, učitelské stoly, katedry, skříně, vitriny, policové systémy a doplňky pro interaktivní a audio-video výuku:

 

Vybavení šaten

Kompletní vybavení pro šatny mateřských škol a pro šatny základní a středních škol. Zajstíme i 3D grafický návrh. Kovové šatní skříně, různé barvy RAL, cylindrické nebo otočné zámky. Na přání zákazníka dodáme i šatní skříně z lamina nebo klecové šatny.

Kovové šatny pro základní školy