Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Posluchárny a laboratoře pro SŠ a VŠ

Posluchárny VŠ včetně vybavení

Realizujeme posluchárny, laboratoře, ale i dětská hřiště a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní, mateřské školy i SŠ a VŠ.

Vybavení pro školy a kanceláře

Potisk dárkových předmětů

Provádíme potisk dárkových předmětů Vámi zvoleným motivem. Stačí poslat vhodnou fotografii do emailu nebo přijít přímo s fotografií a Vámi zvoleným textem. Vybrat dárek (hrníček, puzzle, polštářek, ...), který chcete potisknout a my Vám vyrobíme Váš originální dárek.

Potisk dárkových předmětů KENAST PečkyNově na prodejně provádíme i potisk zadních krytů telefonů a potisk Vaši notebooků. Potisknou umíme předměty z plastu, plechu, textilu i dřeva a keramiky.

Zde je Katalog dárkových předmětů k potištění.

Nevíte-li si rady jakým motivem dárek vytisknout, poraďte se s námi. Pomůžeme Vám vybrat dárek, se kterým oslníte.

Informujte se na prodejně
 tel.: 321 786 686, email: prodejna@kenast.cz

 

Prodejna KENAST Pečky