Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Posluchárny a laboratoře pro SŠ a VŠ

Posluchárny VŠ včetně vybavení

Realizujeme posluchárny, laboratoře, ale i dětská hřiště a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní, mateřské školy i SŠ a VŠ.

Vybavení pro školy a kanceláře

Počítače a notebooky

Počítače, notebooky, tablety a další výpočetní techniku včetně veškerého příslušenství realizujeme a dodáváme na míru zákazníkovi. Dodáváme značkové počítače i individuální počítačové sestavy. Kromě počítačů dodáváme veškeré periferní zařízení a elektroniku:

  • Dodávka výpočetní techniky, notebooků, tabletů vč. veškerého příslušenství
  • Prezentační technologie – dataprojektory, plátna, reproduktory (celková realizace prezentačních místností)
  • Počítačové komponenty

Instalace a servis počítačů

Kancelářské počítačePočítače dodáváme včetně instalace a připojení k počítačové síti a internetu. Provádíme záruční i pozáruční servis počítačů, modernizaci počítačů. Poskytujeme odborné poradenství.