Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

OMNNEO SWEETBOX

Interaktivní zábavná výuka v mateřských školách, prvním stupni ZŠ a digitální společník i učební pomůcka ve školních družinách.

 Interaktivní výuka Omnneo Sweetbox  Interaktivní výuka Omnneo Sweetbox  Interaktivní výuka Omnneo Sweetbox

Jedná se o revoluci v projekci pro školy, speciální školy, první stupně základních škol či školní družiny. Uplatnění však najde také v nemocnicích, dětských koutcích atd.

Katedra svým vybavením zcela nahradí hned několik drahých zařízení, jako interaktivní tabuli, LCD televizi, projektor či herní konzoli. Ve škole či organizaci tak odpadne nutnost pořizovat hned několik velmi drahých zařízení, jejich instalace a údržba.

Díky ojedinělému designu a multifunkčnosti lze toto zařízení využít k mnoha ÚČELŮM

 • Běžná interaktivní výuka ve školách, kdy zařízení promítá interaktivní obsah na stěnu č tabuli a je možno ji používat stejně jako kteroukoliv tabuli světových výroců (activboard, smartboard). K tomu slouží dvě interativní pera pro možnost práce dvou žáků či žáka a pedagoga.
 • Speciální interaktivní výuka předškolních dětí či dětí ze speciálních škol. Díky možnosti promítat na podlahu, respektive dodávanou pěnovou podložku o rozměrech až 240x150, mají děti možnost výuky v jejich přirozeném prostředí na podlaze. Pro tento typ výuky je součástí dodávky bohatá softwarová výbava.
 • Projekce či sledování TV na zdi či plátnu. Zařízení promítá z 0,5m plochu až 240x150cm, díky které proměníte Vaši míststnost v kinosál
 • Funkce nahrazující plnohonotně herní konzoli. Množství dodávaných freewaových her a dodávaného bezdrátového ovladače zajistí hodiny zábavy. Otevený systém dovoluje doinstalovat jakoukoliv aplikaci či hru
 • Funkce zrcadlení obrazovky vašeho mobilního zařízení (mobil, tablet) na zobrazovanou plochu. Sdílejte s vašimi žáky fotky, obrázyk, videa bez nutnosti instalace do katedry

Další významné výhody

 • vysoká mobilita - díky aretačním kolečkům je možno katedru bezpečně převážet
 • minimalistické rozměry - díky kterým je katedra lehce ovladatelná a uskladnitelná
 • mimořádně vysoká bezpečnost provozu - zařízení má uživatelský zámek, jak pro sdílení obsahu či nastavení venkovních tlačítek, tak i bezpečnostní zámek v místě lampy s možností zamknutí celé katedry
 • otevřený operační systém Windows - umožňující provoz veškerých aplikací z internetu či ze stávajícího softwarového vybavení školy
 • záruka 36 měsíců
 • non-stop hotline - možnost zapůjčení náhradního zařízení v případě opravy
 • proškolení personálu - včetně možnosti akreditovaného školení MŠMT
 • možnost fakturace v režimu náhradního plnění
 • ISMS - Předškoláček - silný nástroj elektronické evidence pro všechny typy mateřských škol - zdarma licence na 1 rok

Parametry výrobku

 • procesor Intel Pentium Dual-Core
 • 4GB operační paměti, 500GB volného prostoru pro Vaše data
 • kvalitní 16W zvuk
 • vysoká konektivita čítající kromě jiného dostatek USB portů, WiFi, RJ-45 (LAN), HDMI, čtečka paměťových karet
 • operační systém MS Windows
 • vysoká svítivost 3300 ANSI, vysoký kontrast 10 000:1
 • vysoké rozlišení 1280x800, nejmodernější technologie 3LCD pro zobrazování
 • multimediální TV tuner + dálkový ovladač + zabudovaná anténa, zařízení umožňuje také nahrávání obsahu z TV na disk počítače
 • 2 ks herního ovladače (bezdrátového s dosahem 5m) pro hraní her
 • multimediální bezdrátová klávesnice a myš pro komfortní ovládání celé katedry
 • technologie Miracast - zrcadlení obsahu

 

  Cena Záruka
1x Multimediální mini PC
Intel Dual Core, HDD 500GB, RAM 4GB, Win 10. Dále obsahuje: multimediální TV tuner+dálkový ovladač+zabudovaná anténa. Zařízení umožňuje také nahrávání obsahu z TV na disk počítače. 2ks herního ovladače (bezdrátového s dosahem 5m) pro hraní her. Multimediální bezdrátová klávesnice a myš pro komfortní ovládání celé katedry. Miracast - funkce zrcadlení obsahu tabletů či mobilních telefonů pedagoga nebo žáka na interaktivní projekční plochu.
9 690 Kč 36 měsíců
1x Interaktivní 3LCD Dataprojektor Epson EB-685Wi
Interaktivní data projektor s ultrakrátkou projekční vzdáleností Epson EB-685Wi, rozlišení WXGA 1280x800,, 16:10, světelný výkon 3300 ANSI lm, kontrast 10 000:1, Perfect Fit II wired LAN USB slot (PC less / WiFi), výborjka 4000 hodiny/6000hodin v eko módu, české menu, nízká hlučnost, reproduktor 16W, dálkové ovládání, hybridní filtr, vstup VGA, RGB, HDMI, video, audio, USB, LAN.
33 000 Kč 36 měsíců
1x Minikatedra Omnneo box
Pojízdnýá box s PC, dataprojektorem a dalším příslušenstvím umožňující pomocí senzoru polohy komfortní překlápění obrazu na podlahu či na zeď nebo na plátno. Oblé hrany, integrovaný vstup 230V, integrovaný externí USB vstup.
17 700 Kč 36 měsíců
1x Podložka puzzle
rozměr až 240x150cm, bílá barva, příjemný povrch, děti si podložku samy složí
3 990 Kč 36 měsíců
1x Výukové programy pro MŠ
Základní komplet interaktivních výukových programů určených pro děti v mateřských školách, na 1.stupni základních škol a ve speciálních školách. Zábavné hry pro děti 3-8 let.
2 990 Kč 36 měsíců
1x Instalace
Kompletní odborná instalace, oživení techniky (včetně práce techniků a dopravy)
3 000 Kč 36 měsíců
1x Základní školení pedagogů
Ovládání hardware a software multimediální minikatedry Omnneo Sweetbox
4 000 Kč 36 měsíců
Cena celkem bez DPH 74 370 Kč  
Cena celkem s DPH 89 988 Kč