Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Posluchárny a laboratoře pro SŠ a VŠ

Posluchárny VŠ včetně vybavení

Realizujeme posluchárny, laboratoře, ale i dětská hřiště a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní, mateřské školy i SŠ a VŠ.

Vybavení pro školy a kanceláře

Vybavení pro odborné učebny

Potřebujete zařídit odborné učebny na Vaší škole? Provádíme kompletní dodávky na klíč školního nábytku, vybavení a učebních pomůcek včetně drobných stavebních úprav a elektroinstalací. Navrhujeme, realizujeme a vybavujeme odborné učebny, posluchárny, katedry i školní dílny.

Digitální jazykové učebny

Digitální jazyková učebna

Nabízíme kvalitní jazykové učebny konstruované na bázi digitálních technologií. Jednoduchá montáž a obsluha za příznivou cenu vč. zaškolení. Bližší informace zde: Jazyková učebna OMNEO

Odborné učebny

V našem portfoliu jsou fyzikální, přírodovědné a multimediální učebny, chemické učebny a laboratoře, jazykové učebny, počítačové učebny, školní dílny, truhlářské dílny a kuchyně pro odborná učiliště.

Učební pomůcky pro odborné předměty

Dodáváme učební pomůcky pro klasické i odborné předměty: matematika, fyzika, biologie, zeměpis, angličtina, hudební výchova, výtvarná výchova, tělesná výchova, vaření.

Itriangle - balíček EDU stavebnice + STEM metodiky a školení

iTriangle - balíček pro odborné učebny

iTriangle je kompletní balíček EDU stavebnice + STEM metodiky a školení. Umožňuje žákům pochopit souvislosti, měřit veličiny i realizovat projekty. Kompletní informace zde: iTriangle

Počítačové učebny

Kompletní vybavení počítačové učebny nábytkem, počítači, tiskárnami a zřízení počítačové sítě.

Vybavení pro odborné učebny

Vybavení pro odborné učebny
Vybavení pro odborné učebny
Vybavení pro odborné učebny
Vybavení pro odborné učebny
 

Vybavení odborných učeben nejen nábytkem, ale i pomůckami, jako například kvalitní mikroskopy LEVENHUK. Kompletní sortiment naleznete na našem eshopu.