Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Posluchárny a laboratoře pro SŠ a VŠ

Posluchárny VŠ včetně vybavení

Realizujeme posluchárny, laboratoře, ale i dětská hřiště a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní, mateřské školy i SŠ a VŠ.

Vybavení pro školy a kanceláře

Laminovačky, laminátory

Ochraňte své dokumenty před vlhkostí, znečištěním, mechanickým či jiným poškozením. Použítím laminovačky prodloužíte životnost vašich dokumentů.

Laminovačky A4, A3

Dodáváme laminátory A4 a A3 pro tepelnou i studenou laminaci. Nabízíme i laminátory s integrovanou řezačkou a zaoblovačem rohů. Veškerý spotřební materiál: laminovací fólie, laminovací kapsy, náhradní díly pro laminátory, záruční a pozáruční servis.

Laminátory naleznete v našem eshopu: Laminátory

Laminátory, laminovací stroje