Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

Keramické nože Kyocera

Keramická čepel z oxidu zirkonia od firmy Kyocera je o mnoho tvrdší než nejtvrdší ocel a nikdy nezrezaví. Proto vydrží ostrá po mnoho let každodenního používání. Kyocera vyrábí japonské keramické nože a kuchyňské doplňky již přes 30 let. Keramické nože Kyocera a kuchyňské doplňky naleznete v naší prodejně.

Keramické nože

Keramické nože KyoceraNámi nabízené keramické nože Kyocera mají oproti klasickým nožům z oceli řadu výhod:

  • keramické ostří vydrží ostré mnohem déle, nemusí se brousit i několik let
  • naprostá odolnost čepele proti skvrnám a rezivění
  • nezanechávají v zelenině a ovoci chuť ocele
  • snadno se čistí, maso, zelenina ani ovoce se při krájení nelepí na nůž
  • jsou lehké a perfektně vyvážené

Kuchyňské potřeby Kyocera

Nenabízíme jen keramické nože, s keramickým ostřím máme v nabídce i kuchyňské škrabky, keramická struhadla, keramické mlýnky na sůl, koření či kávu.

Keramické nože Kyocera Revolution

Díky univerzálnosti a neotřelému designu je řada kuchyňských keramických nožů Kyocera Revolution nejprodávanější na českém trhu. Ve srovnání s dřívějšími keramickými noži jsou tyto o 20% odolnější proti poškození. V této řadě najdete nože jak pro domácí použití, tak i pro šéfkuchaře.

Keramické nože Kyocera Revolution

Keramické nože Kyotop Damascus

Tato unikátní řada keramických nožů KYOTOP Damascus s dřevěnou rukojetí uspokojí vaše nejnáročnější požadavky. Na první pohled zaujme nevšedním vzorkem čepele ve stylu damašku. Díky speciální metodě HIP dosahuje čepel ještě vyššího stupně tvrdosti, než je u keramických nožů běžné.

Keramické nože Kyocera KYOTOP