Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Posluchárny a laboratoře pro SŠ a VŠ

Posluchárny VŠ včetně vybavení

Realizujeme posluchárny, laboratoře, ale i dětská hřiště a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní, mateřské školy i SŠ a VŠ.

Vybavení pro školy a kanceláře

Kancelářský nábytek HOBIS      

vám umožní nadčasové, atraktivní a přitom praktické a variabilní zařízení Vaší kanceláře kvalitním českým kancelářským nábytkem. Kancelářský nábytek HOBIS je vyráběn z kvalitních materiálů a díky moderním výrobním linkám se vyznačuje kvalitou zpracování, hygienickými certifikáty, certifikáty pevnosti, certifikátem Ekologicky šetrný výrobek, krátkou dodací lhůtou a především pětiletou zárukou.

Kancelářské stoly

Certifikovaný kancelářský nábytekKancelářské stoly HOBIS jsou dostupné v několika produktových řadách: GATE, CROSS, FLEX, UNI MOTION a MOTION ERGO. Řady jsou vysoce variabilní, obsahují celou řadu doplňků a je proto možné vyrobit kancelář zcela na míru dle požadavků a potřeb zákazníka. Pracovní desky mají tloušťku 25mm a jsou vybaveny kvalitní ABS hranou, která chrání kancelářské stoly před poškozením. Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Kancelářský nábytek HOBIS
Kancelářské stoly HOBIS
Kancelářské stoly HOBIS
Kancelářský nábytek HOBIS
 

 

Kancelářské skříně a kontejnery

Skříně z řady HOBIS Drive jsou kvalitní kancelářské skříně s variabilitou úložného prostoru a přitom vyrobené s ohledem na pořizovací náklady. Materiál pro výrobu skříní pochází výhradně z Evropské unie a je dohlíženo na jeho kvalitu. Pro snadné kombinování mají skříňové moduly výšky 185 cm, 111 cm a 74cm. Šířka jednotlivých skříňových modulů je 80cm a 40 cm. Hloubka všech modelů skříní řady Drive je 40 cm (42 cm s dveřmi). Záda jsou vyrobená z 3mm HDF desek a jsou oboustranně pohledová - skříně se tedy dají použít i jako prostorový dělící prvek. Výchozí výška polic je přizpůsobena výšce standardního šanonu, ale dají se samozřejmě polohovat. Police jsou zabezpečeny proti náhodnému vysunutí.

Kancelářské kontejnery a skříně

Kancelářské skříně řady Hobis Strong jsou vysoké 77, 115 a 192 cm. Mají pevnou, robustní konstrukci, ABS hrany pro ochranu před mechanickým poškozením a oboustranně pohledová záda ze zesíleného 8 mm materiálu - skříně tedy mohou být volně v prostoru.  Zesílené police mají nosnost 80 kg, která je osvědčená certifikátem státní zkušebny ČR.

Kancelářské skříně HOBIS
Kancelářské skříně HOBIS
Kancelářské skříně HOBIS
Kancelářské skříně HOBIS
 

Kancelářské kuchyňky a kuchyně

Kancelářský nábytek Hobis myslí i na příjemné zázemí pro chvíle odpočinku a krátkého občerstvení. V nabídce máme sektorové kuchyně, kuchyňské linky, solitérní kancelářské kuchyňky i jídelní stoly. Pracovní desky kuchyní jsou chráněné proti zatékání vody. Jídelní stoly mají rozměry 80×80 cm a 120×80 cm.

Kancelářské kuchyňky

Elegantní design a shodné dekory materiálů s kancelářským nábytkem HOBIS umožňují umístit kuchyňku přímo ve vaší kanceláři či jiných reprezentativních prostorách vaší firmy. Je to ideální způsob, jak rychle poskytnout občerstvení vašim hostům.Na pracovní desku můžete umístit kávovar, o chlazené nápoje se postará vestavěná lednice. Pak jen stáhněte roletu a máte uklizeno!

Kancelářské kuchyňky

Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme a vytvoříme 3D návrh kanceláře na míru.