Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

kancelářské židle alba

Kancelářské židle českého výrobce ALBA jsou jednou z dalších špičkových židlí v nabídce naší společnosti. źidle jsou rozděleny do produktových řad Empire, Klasik, Design, Medical, Storage a dětská řada Fuxo.

EMPIRE

Kolekce EMPIRE představuje sedací nábytek nejvyšší kvality, který spojuje moderní designové prvky s prvotřídním zpracováním a důsledně dbá o ergonomickou stránku sezení. V této produktové řadě naleznete jak kancelářské židle či křesla, tak i mnoho typů konferenčního sezení nejrůznějšího provedení. Kromě toho patří do tohoto katalogu také dětské výškově nastavitelné (rostoucí) židle v několika trendových designech a mnoha barevných provedeních na přání a dětské rostoucí stoly FUXO v "dívčí" a "chlapecké" variantě. V neposlední řadě jsme náš sortiment rozšířili o často poptávané praktické multisedáky poskytující 2 - 5 míst k sezení, z nichž některé dodáváme i ve sklopné variantě.V rámci kolekce nabízíme i několik ucelených řad produktů, které tvoří židle a křesla různého provedení ve stejném designu. Jedná se o řady KENT, GAME, LARA a REFLEX. Celá řada se vyznačuje širokou nabídkou nadstandardních doplňků, kterými můžeme výsledný produkt pro zákazníka individualizovat dle jeho přání. Na všechny produkty z této kolekce poskytujeme 5-letou záruku.

Kancelářské židle ALBA pro školy a posluchárny

KLASIK

Kolekce KLASIK nabízí rozsáhlé spektrum výrobků s vysoce příznivým poměrem kvality a ceny, s výbornými užitnými vlastnostmi, širokou doplňkovou výbavou na přání a dvouletou zárukou. Veškeré produkty v sobě spojují prvotřídní design, propracovanou ergonomii sezení a nejnovější trendy ve vývoji sedacího nábytku - a to vše za rozumnou cenu. V sortimentu naleznete jak nejrůznější typy kancelářských židlí a křesel, tak i několik druhů pracovních židlí, rozsáhlý výběr konferenčních židlí a sedáků, praktické lavicové multisedáky a doplňky k uvedeným produktům. V rámci kolekce nabízíme i jednu ucelenou řadu produktů, kterou tvoří kancelářské a konferenční židle různého provedení ve stejném designu. Jedná se o řadu YORK.

DESIGN

Kolekce DESIGN představuje řadu sedacího nábytku nejvyšší kvality, kde výrobky byly navrženy předními italskými designéry a zpracovány z prvotřídních materiálů s použitím nejnovějších technologických postupů. Na produkty z této kolekce poskytujeme dvouletou záruku. Kolekce zahrnuje designové dřevěné židle vhodné jako konferenční, kuchyňské či jídelnové sezení, plastové židle vhodné do interiérů (konferenčních místností, kuchyní a jídelen) i exteriérů (zahrad, teras, balkónů), barové židle i konferenční sezení. Některé typy židlí nabízíme v několika provedeních v rámci jednoho modelu - např. jako židli s několika typy podnoží a zároveň v barové úpravě. Tato variabilita poskytuje našim zákazníkům možnost vybavit si interiér, a popřípadě i exteriér, v jednotném stylu.

Kancelářské židle ALBA

MEDICAL

Kolekce MEDICAL představuje speciální produkty určené do zdravotnických zařízení - lékařských ordinací, laboratoří, čekáren a nemocničních chodeb. Všechny produkty splňují patřičné předpisy pro umístění do konkrétních zdravotnických prostor, to se týká především materiálového provedení povrchů sedacích ploch, které v tomto sektoru bývají buď plastové nebo potažené zdravotnickou koženkou.

FUXO

Kolekce dětských výškově stavitelných židlí FUXO byla vyvinuta speciálně pro děti se všemi podstatnými vlastnosti, které musí splňovat, aby na nich děti mohly sedět, a přitom nebyla jeich pohybová soustava nepřiměřeně zatížena. Jelikož se jedná o "rostoucí" židle a stoly, jsou tyto produkty vhodné jak pro malé děti, tak i pro teenagery, kterí dosahují výšky i váhy dospělého člověka. Dětské rostoucí židle doplňují rostoucí stoly. Naleznete je ve variantách dívčí a chlapecké, což podtrhuje jejich patřičná barevnost. 

 

Ukázka kancelářských židlí a sezení ALBA

Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA
Kancelářské židle ALBA