Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Posluchárny a laboratoře pro SŠ a VŠ

Posluchárny VŠ včetně vybavení

Realizujeme posluchárny, laboratoře, ale i dětská hřiště a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní, mateřské školy i SŠ a VŠ.

Vybavení pro školy a kanceláře

Kancelářská technika

Dodáváme kompletní sortiment kancelářské techniky a výpočetní techniky, kancelářských strojů a doplňků, spotřebního materiálu a kancelářské potřeby. 

Náhradní plnění

Dodávky sortimentu kancelářské techniky včetně spotřebního materiálu a kancelářských potřeb jsme schopni zajistit i jako náhradní plnění - dle zákona o zaměstnanosti pro firmy s více než 25 zaměstnanci.

Služby pro firmy a kanceláře

Pro naše stálé zákazníky (firmy, kanceláře, úřady, školy a školky) zajišťujeme pravidelné dodávky spotřebního materiálu a kancelářských potřeb přímo na stůl. Včetně servisu kancelářské techniky.

Prodej a servis kancelářské techniky

V naší nabídce naleznete vázací, skartovací, řezací a laminovací stroje. Zajišťujeme či přímo provádíme i záruční či pozáruční servis.

Počítače a tiskárny

Kompletní nabídka výpočetní techniky - počítače, notebooky, skenery, tiskárny, multifunkční zařízení, servery a síťová řešení včetně zasíťování.

Kancelářské potřeby

Kromě spotřebního materiálu dodáváme i široký sortiment kancelářských potřeb: korkové a textilní tabule, flipcharty, vitríny, klipsy, magnetické držáky jmenovek, identifikátory, děrovače, zaoblovače, pravítka s dorazem, sešívačky, projekční fólie, luxusní kartony, diplomy, barevné archy, vizitky, testery bankovek, schránky na klíče, interiérové doplňky