Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

Interaktivní VÝUKA

Nabízíme a dodáváme interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Interaktivní výuku můžeme rozdělit do dvou skupin:

Pro MATEŘSKÉ ŠKOLY a 1. stupeň ZÁKLADNÍCH ŠKOL

Pro potřeby interiativní výuky v mateřských školách a prvních stupních základních škol, kdy je potřeba šetřit místem i penězi, doporučujeme tzv. "přenosnou interaktivitu". Nabízíme dvě varianty této přenosné interaktivity:

 Multimediální katedra Omneo Sweetbox    Interaktivní kufr 3BOX od Epson

Pro 1. - 2. stupeň ZÁKLADNÍCH ŠKOL a pro STŘEDNÍ ŠKOLY

Doporučujeme již napevno nainstalované interaktivní řešení ve třídách. Vybírat můžete opět ze dvou variant interaktivity, jako jsou klasické interaktivní tabule SMARTboard, nebo můžete volit revoluční stavebnicový systém interaktivity KOSTKY. Tento modulární systém obsahuje keramickou tabuli, která Vám navíc přináší možnost popisování tabule fixem či křídou. Odpadá tak nesmyslná instalace interaktivity vedle stávající tabule, která způsobuje špatnou viditelnost pro cca 20 % třídy. Interaktivita KOSTKY je volitelná součástí vaší tabule a je jen na učiteli, zda využije interaktivitu nebo psaní:

 • Interaktivní sestava tabule a projektoru KOSTKY

  Revoluční interaktivní sestava KOSTKY - interaktivní sestava tabule a projektoru, která sestává z kvalitní keramické tabule na jejíž povrch je záruka 25 let a je popisovatelná křídami i fixy, dalším modulem je univerzální rameno pro projektor a libovolný projektor, který lze v případě potřeby díky univerzálnímu ramenu přenést i do jiné třídy.
  Interaktivní sestava KOSTKY

 •  Interaktivní sestava S LCD PANELEM
  Interaktivní sestava s LCD panelem. Na výběr jsou až 4 možné varianty umístění interaktivního panelu. Možné umístění na zeď, na hliníkový zvedací stojan, na zvedací stojan pylon nebo na mobilní vozík. Interaktivní panel je možné doplnit o keramická křídla, přední tabuli nebo sestavu s doplňkouvou tabulí a přední krycí tabulí. 

 • SMARTBoard - klasická interaktivní tabule

  Interaktivní tabule SMART Board - jsou dotykové interaktivní tabule propojené s počítačem i internetem. Je pro ně vytvořen Výukový software a dalších více než 34000 připravených cvičení. Lze tak moderně a interaktivně přizpůsobit výuku potřebám dnešních žáků a studentů. SMART Board zahrnuje i další moderní ineraktivní řešení, např. interaktivní displeje pro školy či digitální bílé tabule.
  Interaktivní tabule Smartboard

 

Interaktivní obrazovka

Další možností nejen pro MŠ, ZŠ ale i pro SŠ je interaktivní obrazovka:

 • 3PANEL - pojízdná interaktivní obrazovka

 Pojízdná interaktivní obrazovka 3PANEL

 

Ukázky interaktivní výuky

Několik ukázek z našich realizací interaktivní výuky pro školy:

Interaktivní výuka - tabule a projektory
Interaktivní výuka - tabule a projektory
Interaktivní výuka - tabule a projektory
Interaktivní výuka - tabule a projektory