Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

Interaktivní VÝUKA

Nabízíme a dodáváme interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Interaktivní výuku můžeme rozdělit do dvou skupin:

Pro MATEŘSKÉ ŠKOLY a 1. stupeň ZÁKLADNÍCH ŠKOL

Pro potřeby interiativní výuky v mateřských školách a prvních stupních základních škol, kdy je potřeba šetřit místem i penězi, doporučujeme tzv. "přenosnou interaktivitu". Nabízíme dvě varianty této přenosné interaktivity:

 Multimediální katedra Omneo Sweetbox    Interaktivní kufr 3BOX od Epson

Pro 1. - 2. stupeň ZÁKLADNÍCH ŠKOL a pro STŘEDNÍ ŠKOLY

Doporučujeme již napevno nainstalované interaktivní řešení ve třídách. Vybírat můžete opět ze dvou variant interaktivity, jako jsou klasické interaktivní tabule SMARTboard, nebo můžete volit revoluční stavebnicový systém interaktivity KOSTKY. Tento modulární systém obsahuje keramickou tabuli, která Vám navíc přináší možnost popisování tabule fixem či křídou. Odpadá tak nesmyslná instalace interaktivity vedle stávající tabule, která způsobuje špatnou viditelnost pro cca 20 % třídy. Interaktivita KOSTKY je volitelná součástí vaší tabule a je jen na učiteli, zda využije interaktivitu nebo psaní:

  • Interaktivní sestava tabule a projektoru KOSTKY

    Revoluční interaktivní sestava KOSTKY - interaktivní sestava tabule a projektoru, která sestává z kvalitní keramické tabule na jejíž povrch je záruka 25 let a je popisovatelná křídami i fixy, dalším modulem je univerzální rameno pro projektor a libovolný projektor, který lze v případě potřeby díky univerzálnímu ramenu přenést i do jiné třídy.
    Interaktivní sestava KOSTKY

  • Interaktivní sestavy s LCD PANELY

    Uživatelsky příjemné k užívání jsou interaktivní sestavy s LCD panely. Využitím tohoto řešení můžete jednoduše přecházet mezi dotykovým LCD panelem a popisovou plochou. Interaktivní LCD panel je možné umístit na zeď, stojan zvedací, pylon nebo na pojízdný vozík. 
  •  Interaktivní sestava LCD panel s doplňkovou tabulí a přední krycí Interaktivní sestava LCD panel na stojanu zvedacím AL IAS s křídlyInteraktivní sestava LCD panel na pylonu AL s křídly Interaktivní sestava LCD panel s přední krycí tabulí na pylonu AL Interaktivní sestava LCD panel na pylonu ALInteraktivní sestava LCD panel na stojanu zvedacím AL IAS

Interaktivní obrazovka

Další možností nejen pro MŠ, ZŠ ale i pro SŠ je interaktivní obrazovka:

  • 3PANEL - pojízdná interaktivní obrazovka

 Pojízdná interaktivní obrazovka 3PANEL

 

Ukázky interaktivní výuky

Několik ukázek z našich realizací interaktivní výuky pro školy:

Interaktivní výuka - tabule a projektory
Interaktivní výuka - tabule a projektory
Interaktivní výuka - tabule a projektory
Interaktivní výuka - tabule a projektory