Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Posluchárny a laboratoře pro SŠ a VŠ

Posluchárny VŠ včetně vybavení

Realizujeme posluchárny, laboratoře, ale i dětská hřiště a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní, mateřské školy i SŠ a VŠ.

Vybavení pro školy a kanceláře

Fitness hřiště pro mládež, dospělé i seniory


V naší nabídce naleznete i venkovní fitness hřiště pro seniory, dospělé a mládež. Tyto hřiště si získávají čím dál větší oblibu po celém světě. Hřiště pro dospělé jsou snadným a zábavným cvičením všem na dosah, kteří dbají o zdravý životní styl.

VENKOVNÍ FITNESS HŘIŠTĚ PRO VŠECHNY GENERACE

Venkovní fitness parky pro všechny generace dodáváme jako celek i jako jednotlivé posilovací stroje. Instalace na veřejných místech, parcích, hřištích či sportovištích. Řada fitness parků se instaluje i u lázeňských komplexů, restaurací či obchodů, domovů pro seniory, nemocnic, středních škol a dalších rekreačních a sportovních areálů, kde nacházejí svoje maximální využití napříč všemi generacemi.

Námi nabízené venkovní posilovny splňují nároky současných občanů, jakožto i vhodně rozvíjí mentální a psychosociální dovednosti jedinců i kolektivu. Jejich pořízením tak vzniká prostor pro aktivní a zároveň relaxační odpočinek.

Hlavní předností dodávaných stojů jsou pevné kontrukční řešení, vysoká kvalita a vandaluvzdornost. Nabízíme na výběr z několika řad posilovacích strojů. Nejprodávanější řady jsou CK a LK. Poptejte nás a vytvoříme Vám nabídku šitou přímo na míru.

Venkovní posilovací stroje pro seniory CX
Posilovací prvky CX

 Hřiště pro seniory - LK
Posilovací prvky LK