Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

3PANEL - interaktivní obrazovka

Interaktivní obrazovky přinášejí do vzdělávání prostředek, který umožní zajistit vyšší efektivitu výuky. Ve srovnání s interaktivními tabulemi mají vyšší kvalitu obrazu, možnost více přesných dotyků, jsou mobilní a variabilní. To vše podporuje zájem dětí o výuku. Kvalitní obraz v rozlišení 4K, pevná konstrukce, kvalitní kolečka pro převoz mezi místnostmi. Díky ostrému obrazu a vysokému rozlišení je možné využití ve třídách i ve slunečných dnech bez nutnosti zatemnění. Umožňuje individuální přístup ke každému žákovi, včetně žáků s handicapem.

 

 

  • interaktivní obrazovka - výškově stavitelná obrazovka se přizpůsobí potřebám každého dítěte, žáka i pedagoga.
  • interaktivní kreslící panel - přispívá k rozvoji potenciálu a kreativity každého dítěte a žáka
  • interaktivní stůl - ideální nástroj pro zapojování výukových her a pro zvýšení motivace dětí a žáků

 

Interaktivní výuka pro handikepované - obrazovka 3PANELVariabilita použití
- provedení umožňuje s použitím dálkového ovladače přeměnit obrazovku v interaktivní stůl nebo kreslící panel

Individuální přístup
- umožňuje individuální přístup ke každému žákovi, včetně žáků s handicapem. Díky ostrému obrazu a vysokému rozlišení je možné využití ve třídách i ve slunečných dnech bez nutnosti zatemnění.

Rozvoj dovedností
- umožňuje rozvoj sociální a emoční inteligence, rozvoj komunikačních dovedností, rozvoj schopnosti spolupracovat i kreativně řešit problémy.

Interaktivní obrazovka 3PANELPrvotřídní komponenty
- obsahuje prvotřídní komponenty a obrazovka BENQ má vysokou odolnost. Integrovaný multimediální počítač umožní, že po zmáčknutí jedno tlačítka může výuka ihned začít.

Snadné propojení
- možnost bezdrátově propojit se žákovskými tablety.

Instalace ve škole a obsah
- součástí je profesionální instalace ve škole, školení, jedinečné výukové aplikace a snadný přístup k 145 000 materiálům na www.DUMy.cz.

 

Interaktivní obrazovka 3PANEL:

  • Interaktivní dotykový panel NewLine - 65" (165 cm) panel, 20 dotyků současně, možnost rozdělení obrazu na 8 pracovních polí, 3840 × 2160, vysoký jas a kontrast 350 cd/m2, 4000 : 1, ozvučení 2× 15 W, HDMI, VGA, USB, 4 mm tvrzené ochranné sklo.
  • Implementace a školení - doprava a instalace kdekoliv v ČR, 4h akreditované školení pro pedagogy realizovaného ve škole, záruka v místě po dobu 3 let, on-line podpora po dobu 5 let.
  • Výukový obsah - součástí jsou ověřené interaktivní materiály přehledně členěné do kategorií dle RVP, aplikace zaměřené na cizí jazyky, čtenářskou a matematickou (pre)gramotnost, logické myšlení a výukové hry. Software pro práci v režimu "whiteboard" a tvorbu vlastních materiálů. Snadný přístup k 145 000 výukovým materiálům na www.DUMy.cz i k dalším vzdělávacím portálům.
  • Mobilní pojezd - Pevná konstrukce, kvalitní kolečka pro převoz mezi místnostmi. Dva motory pro nastavení výšky obrazovky v rozmezí spodní hrany od 50-120 cm. Motor umožňující rotaci ze svislé do vodorovné polohy. Dálkový ovladač pro změnu výšky a rotaci obrazovky.
  • Výkonný počítač - u dražší výkonnější verze (v.4 3060) je integrovaný multimediální počítač s procesorem Intel Core i5, USB 3.0, Wi-Fi, DVD mechanikou a Windows 10, u levnější varianty (v.4 FR) je slabší počítač s procesorem Intel® i3-2300.
  • Barevné varianty - produkt je ve dvou barevných variantách - černá a bílá

Cena výkonnější varianty 3PANEL (v.4 3060): 108 990 Kč

Cena starší méně výkonné varianty 3PANEL (v.4 FR 790USFF): 99 990 Kč

 

Interaktivní obrazovka 3PANEL - bílá Interaktivní obrazovka 3PANEL - černá