Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

3 BOX - přenosný interaktivní kufr s projektorem

Malé děti se nejlépe cítí na zemi, předškoláky je třeba naučit spolupracovat u stolu, u školáků je třeba rozvíjet gramotnost, logické myšlení a měkké dovednosti. Všechny děti jsou zvídavé, hravé, jen je k výuce zaujmout a motivovat. S tím může pedagogům pomoci právě 3BOX.

 

 

3BOX - interaktivní výuka hrou

Interaktivní výuka hrou 3BOX je sestava projektoru a multimediálního počítače DELL v přenosném kufru. 3Box se přizpůsobuje potřebám dětí a pedagogů. Umí interaktivní projekci na podlahu, stůl i zeď.  K dispozici je bohatý výukový obsah, výukové aplikace a výukové materiály.

 • Vysoce mobilní - nízká hmotnost a vysoká mobilita umožňují kdekoliv ve třídě i mimo ni, např. na škole v přírodě.
 • Jednoduchá obsluha - 3Box je promyšlen s maximálním ohledem najednoduchost obsluhy. Po stisknutí jediného tlačítka jemožné ihned začít.
 • Špičkové komponenty Epson - 3Box je sestaven z prvotřídních komponent, špičkového projektoru Epson, jedinečného multifunkčního stojanu a integrovaného multimediálního počítače.
 • Výukový obsah - součástí řešení je školení pro pedagogy, jedinečný výukový obsah, výukové aplikace a snadný přístup k 145 000 výukovým materiálům na www.DUMy.cz

 

Cena za sestavu 3BOX

Interaktivní výuka 3BOX3BOX v.3 3020 osahuje:

 • špičkový interaktivní projektor EPSON s ozvučením
 • 2 interaktivní dotyková pera
 • multifunkční stojan/kufr bez ostrých hran pro snadný přesun
 • ochranný obal projektoru s dětskými motivy a kapsou pro uložení příslušenství.
 • projekční omyvatelná podložka srolovatelná a snadno přenosná  (jako interaktivní koberec 160 x 120cm a pro využití jako interaktivní stůl 120 x 80cm)
 • výkonný integrovaný počítač s procesorem Intel® Core i3-7100T s Windows 10 Pro
 • základní balík výukového software s možností rozšíření o dalších 145 000 výukových materiálů na www.DUMy.cz
 • dodávka do školy (zahrnuje prvotní zapnutí, přihlášení do školní sítě, aktualizace, nastavení účtů, ukázka hromadných instalací a správy, seznámení pedagogů s ovládáním a možnostmi, jak vybavení ihned využívat ve výuce)
 • školení pro pedagogy (školení realizované ve škole, kdy budou pedagogové vedeni, jak využít dodané vybavení, výukové aplikace a materiály při vzdělávání žáků. Pedagogové získají příklady dobré praxe a tipy do výuky.)

Cena: 61 990 Kč

 

Interaktivní výuka 3BOX