Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

3 BOX - přenosný interaktivní kufr s projektorem

Malé děti se nejlépe cítí na zemi, předškoláky je třeba naučit spolupracovat u stolu, u školáků je třeba rozvíjet gramotnost, logické myšlení a měkké dovednosti. Všechny děti jsou zvídavé, hravé, jen je k výuce zaujmout a motivovat. S tím může pedagogům pomoci právě 3BOX.

 

 

3BOX - interaktivní výuka hrou

Interaktivní výuka hrou 3BOX je sestava projektoru a multimediálního počítače DELL v přenosném kufru. 3Box se přizpůsobuje potřebám dětí a pedagogů. Umí interaktivní projekci na podlahu, stůl i zeď.  K dispozici je bohatý výukový obsah, výukové aplikace a výukové materiály.

  • Vysoce mobilní - nízká hmotnost a vysoká mobilita umožňují kdekoliv ve třídě i mimo ni, např. na škole v přírodě.
  • Jednoduchá obsluha - 3Box je promyšlen s maximálním ohledem najednoduchost obsluhy. Po stisknutí jediného tlačítka jemožné ihned začít.
  • Špičkové komponenty Epson - 3Box je sestaven z prvotřídních komponent, špičkového projektoru Epson, jedinečného multifunkčního stojanu a integrovaného multimediálního počítače.

 

Cena za sestavu 3BOX

Interaktivní výuka 3BOX3BOX osahuje:

Interaktivní projektor EPSON s ozvučením
• 3LCD interaktivní projektor, ultrakrátká projekční vzádelnost s životností lampy až 10.000 hodin. Vysoký jas 3.500 ANSI lumenů, kontrast 14000:1. WXGA rozlišení.

Dvě interaktivní dotyková pera

Držák 3Box a ochranný obal
• Multifunkční stojan/kufr bez ostrých hran s jedinečnou konstrukcí a nízkou váhou zaručuje snadný přenos mezi třídami. Možnost režimu interaktivního koberce, stolu či stěny. 
• Bezpečné provedení zahrunuje zakrytou kabeláž s možností aretace a snadného připojení dalších zařízení pomocí HDMI, USB a Audio vstupu.
• Rozměry: 49 x 14 x 46 cm (ŠxHxV).
• Celková váha: 10 kg po osazení projektorem Epson.
• Ochranný obal projektoru s motivem a kapsou pro uložení příslušenství. 

Projekční omyvatelná podložka

• Projekční omyvatelná podložka srolovatelná a snadno přenosná  - rozměry 130 x 100 cm.

Integrované PC s W10 Pro
• Intel® G3250T, 4 GB DDR3, Windows 10 Pro (64-bit), 120 GB SSD, grafická karta Intel® HD Graphics 4400,    Wi-Fi, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0, audio vstup/výstup na předním panelu, bezdrátová klávesnice s touchpadem.

Doprava, instalace, zaškolení
Doprava po celé ČR
• Rozbalení a zapojení ve třídě
• Prvotní zapnutí, přihlášení a připojení do sítě
• Ukázky nastavení a základního ovládání

Sada interaktivních výukových aplikací
Předinstalované výukové aplikace

Cena: 69 990 Kč

 

Interaktivní výuka 3BOX