Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

Zdravé sezení SPINERGO

Zdravotní židle Spinergo jsou ideální pro Vaše zdravé sezení. Odlišují se od klasických židlí speciálním sedadlem, které se může pohybovat ve všech směrech. Patentovaný a klinicky testovaný systém Move & Stop umožňuje zážitek z dynamického sezení, který neustále posiluje zádové a břišní svalstvo. Zdravotní židle jsou vyrobené z vysoce kvalitní ocele a plastu, jsou velmi odolné, moderní a jednoduše se čistí.

Zdravé sezení je při sedavém zaměstnání velmi důležité. U běžých kancelářských židlí s pevným sedadlem spočívá celá hmotnost vašeho těla na páteři, což může časem způsobit přetížení páteře, bolesti ramenních a šíjových svalů a snížení jejich pohyblivosti.

Zdravé židle Spinergo, Vám umožní aktivně sedět. Sedák sleduje pohyby vašeho těla a tím vyrovnává páteř a pánev. Tím optimálně podporuje zdravé držení těla. Neustálý pohyb posiluje svaly, odstraní bolesti páteře a šíje. Klinické studie prokázaly, že zdravotní židle Spinergo představují nejzdravější způsob sezení.

Při výrobě zdravotních židlí Spinergo jsou používány jen vysoce kvalitní materiály. Ocel, plasty a čalounění jsou rozsáhle testované, aby byla zaištěna jejich dlouhá životnost a jednoduché čištění. Židle mají nadčasový design, pevnou a odolnou konstrukci.

Záruku poskytujeme na 3 roky.

 

Zdravotní židle SPINERGO

Zdravotní židle SPINERGO
Zdravotní židle SPINERGO
Zdravotní židle SPINERGO
Zdravotní židle SPINERGO