Vybavení pro mateřské školy

Nábytek a vybavení pro MŠ. Pro mateřské školy a mateřská centra dodáváme kompletní vybavení – dětský nábytek, stoly, dětské židle, nábytkové sestavy, lehátka a úložné prostory, domečky, herní prvky, domečky, dětské kuchyňky a dílničky, nástěnky, dekorace a nábytek pro koupelny MŠ. Vše nabízíme jako kusové položky i výhodné součásti kompletní dodávky vybavení školky. Nakupujte on-line na našem eshopu www.proskolyakancelare.cz

Nábytek pro MŠ

Nabízíme kvalitní nábytek pro MŠ v širokém sortimentu pro kompletní vybavení školky, předškolních zařízení či pro mateřská centra (pro otevření dané složky katalogu v pdf, klikněte na složku, které Vás zajímá. Katalog je možné otevřít nebo stáhnout):

Hrací koutky a hračky pro mateřské školy

Náš sortiment pro mateřské školky obsahuje kvalitně provedené (z kvalitních materiálů, bez ostrých hran, dle bezpečnostních norem) hrací prvky, kouty a hračky, hry a didaktické pomůcky pro předškolní děti (pro otevření dané složky katalogu v pdf, klikněte na složku, které Vás zajímá. Katalog je možné otevřít nebo stáhnout)::

 

Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Balená voda v barelech

Balená voda v barelech

Rozvoz pramenité balené vody v barelech ZDARMA od 5-ti barelů. Široká nabídka automatů na vodu včetně pravidelné sanitace (čištění automatu).