upload/files/skoly-skolky/2018/nabytek%20na%20hrani.pdf

ybavení pro mateřské školy

Nábytek a vybavení pro MŠ. Pro mateřské školy a mateřská centra dodáváme kompletní vybavení – dětský nábytek, stoly, dětské židle, nábytkové sestavy, lehátka a úložné prostory, domečky, herní prvky, domečky, dětské kuchyňky a dílničky, nástěnky, dekorace a nábytek pro koupelny MŠ. Vše nabízíme jako kusové položky i výhodné součásti kompletní dodávky vybavení školky. Nakupujte on-line na našem eshopu www.proskolyakancelare.cz

Nábytek pro MŠ

Nabízíme kvalitní nábytek pro MŠ v širokém sortimentu pro kompletní vybavení školky, předškolních zařízení či pro mateřská centra. Náš sortiment pro mateřské školky obsahuje kvalitně provedené (z kvalitních materiálů, bez ostrých hran, dle bezpečnostních norem) hrací prvky, kouty a hračky, hry a didaktické pomůcky pro předškolní dět (pro otevření dané složky katalogu v pdf, klikněte na složku, které Vás zajímá. Katalog je možné otevřít nebo stáhnout):

 

 

Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Balená voda v barelech

Balená voda v barelech

Rozvoz pramenité balené vody v barelech ZDARMA od 5-ti barelů. Široká nabídka automatů na vodu včetně pravidelné sanitace (čištění automatu).

Vybavení pro školy a kanceláře