Spotřební materiál pro tiskárny

Dodáváme spotřební materiál pro tiskárny a kopírky všech značek. Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti kancelářských tiskáren (již přes 20 let dodáváme a servisujeme tiskárny KYOCERA) jsme si nechali na míru vyrobit pro naše zákazníky kancelářský papír, který nabízíme pod značkou KENAST.

KENAST Paper

Kancelářský papír KENAST Paper 80gJedná se o kvalitní kancelářský papír, který má díky svému složení a technologii výroby nízkou pražnost a minimálně tak zatěžuje válce, hlavy a mechanické pohyblivé součásti tiskáren a kopírek. Tiskárny se pak tolik neopotřebovávají a ušetří se tak za servis a výměnu komponent.

KENAST Paper je papír s vysokou bělostí, opacitou a volumem. Je vhodný i pro velkoobjemový tisk a kopírování. Jeho vysoká stabilita zaručuje bezproblémový průchod zařízením zejména při oboustranném tisku či kopírování.

Balení obsahuje 500 listů (krabice obsahuje 5 balení, paleta obsahuje 40krabic, tedy 200 balení). KENAST Paper to je vysoká kvalita za běžnou cenu. Koupit lze v našem eshopu či v naší prodejně.

Spotřební materiál pro tiskárny a kopírky

  • Kenast paper
  • originální i neoriginální tonerové náplně
  • maitenance kity
  • válce, náhradní díly

Jako důkaz kvality Vám při odběru celé palety tohoto papíru dáváme prohlídku Vašeho tiskového stroje 1x za rok ZDARMA. Odběr palety je možné buď najednou nebo postupně v průběhu roku.

Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Balená voda v barelech

Balená voda v barelech

Rozvoz pramenité balené vody v barelech ZDARMA od 5-ti barelů. Široká nabídka automatů na vodu včetně pravidelné sanitace (čištění automatu).