Software pro školní počítačové učebny

Jsme obchodními partnery společnosti SODATSW, která vyvíjí a dodává školní software pro údržbu a kontrolu počítačů ve školách.

Snad každá škola se aktuálně setkává s tím, že studenti v počítačových učebnách nelegálně stahují software, hudbu či filmy, případně místo poslouchání výkladu surfují po sociálních sítích. Tyto problematické činnosti pak kladou zvýšené nároky nejen na správce školní IT infrastruktury, ale i na učitele.

Správce učebny

Softwarové řešení SPRÁVCE UČEBNY od společnosti SODATSW je silný nástroj, který pomůže výše uvedené problémy eliminovat, poskytne dokonalý přehled o všech počítačích v učebně a ušetří čas při jejich správě. Zároveň umožní vést efektivně a názorně výuku.

Pomocí SPRÁVCE UČEBNY, produktu s téměř dvacetiletou tradicí, lze snadno kontrolovat činnost na všech počítačích ve třídě, povolit či zakázat žákům přístup na určité weby a předvádět probíranou látku přímo na jejich monitorech. Učitelé mohou řídit pozornost studentů při výuce tím, že mají k dispozici náhledy všech pracovních ploch. Díky tomu přesně vědí, co jednotliví studenti právě dělají.

Pro bližší seznámení a nezávazné odzkoušení SPRÁVCE UČEBNY má škola možnost na vyžádání obdržet plnou verzi software včetně auditních modulů na měsíc zdarma.

Ceník software

SPRÁVCE UČEBNY je kalkulován jako multilicence pro školu bez ohledu na stávající či budoucí celkový počet počítačů a IT učeben:

Správce učebny na období 1 roku 4 900 Kč (bez DPH)
Správce učebny na období 2 let 9 310 Kč (bez DPH)
Správce učebny na období 3 let 13 230 Kč (bez DPH)


Řešení Správce učebny je možné volitelně rozšířit o auditní a monitorovací funkce:

Správce učebny a auditní moduly na období 1 roku 7 800 Kč (bez DPH)
Správce učebny a auditní moduly na období 2 let 14 820 Kč (bez DPH)
Správce učebny a auditní moduly na období 3 let 21 060 Kč (bez DPH)

Veškerý update a upgrade v období platnosti licence má klient zdarma (podrobnosti  v Licenčních a obchodních podmínkách společnosti SODATSW).

Zákazník s platnou licencí SPRÁVCE UČEBNY má nárok na úroveň služeb technické podpory SODATSW typu STANDARD (bližší info v Licenčních a obchodních podmínkách řešení Správce učebny a auditních modulů a také Program technické podpory SODATSW spol. s r.o.).
 

Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Balená voda v barelech

Balená voda v barelech

Rozvoz pramenité balené vody v barelech ZDARMA od 5-ti barelů. Široká nabídka automatů na vodu včetně pravidelné sanitace (čištění automatu).