Vybavení pro odborné učebny

Potřebujete zařídit odborné učebny na Vaší škole? Provádíme kompletní dodávky na klíč školního nábytku, vybavení a učebních pomůcek včetně drobných stavebních úprav a elektroinstalací. Navrhujeme, realizujeme a vybavujeme odborné učebny, posluchárny, katedry i školní dílny.
 

  • DIGITÁLNÍ JAZYKOVÉ učebny

Nabízíme kvalitní jazykové učebny konstruované na ázi digitálních technologií. Jednoduchá montáž a obsluha za příznivou cenu vč. zaškolení. Bližší informace zde.

  • Odborné učebny

V našem portfoliu jsou fyzikální, přírodovědné a multimediální učebny, chemické učebny a laboratoře, jazykové učebny, počítačové učebny, školní dílny, truhlářské dílny a kuchyně pro odborná učiliště
 

  • Učební pomůcky pro odborné předměty

Dodáváme učební pomůcky pro klasické i odborné předměty: matematika, fyzika, biologie, zeměpis, angličtina, hudební výchova, výtvarná výchova, tělesná výchova, vaření

Kompletní balíček EDU stavebnice + STEM metodiky a školení. - kompletní balíček itriangle

Kompletní balíček EDU stavebnice + STEM metodiky a školení.
Umožňuje žákům pochopit souvislosti, měřit veličiny i realizovat projekty. Kompletní informace ZDE.
 

  • Počítačové učebny

Kromě kompletního vybavení počítačové učebny nábytkem, počítači, tiskárnami a zřízení počítačové sítě. Nabízíme i specializovaný školní software pro správu a zabezpečení počítačů.
 

  • Vybavení pro odborné učebny

Vybavení pro odborné učebny
Vybavení pro odborné učebny
Vybavení pro odborné učebny
Vybavení pro odborné učebny
 

Vybavení odborných učeben nejen nábytkem, ale i pomůckami, jako například kvalitní mikroskopy LEVENHUK. Kompletní sortiment naleznete na našem eshopu.
 

Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Balená voda v barelech

Balená voda v barelech

Rozvoz pramenité balené vody v barelech ZDARMA od 5-ti barelů. Široká nabídka automatů na vodu včetně pravidelné sanitace (čištění automatu).