Kancelářský nábytek

       
Naše firma vybavila kancelářským nábytkem již stovky kanceláří a úřadů. Za více než 20 let činnosti jsme získali dostatek zkušeností a nabízíme jen kvalitní kancelářský nábytek od prověřených výrobců.  Zajišťujeme i následný servis nábytku, rozšiřování kancelářských sestav nábytkem od stejného výrobce a umíme kompletně vybavit kanceláře dodáním kancelářské a výpočetní techniky, tiskáren a síťového řešení.

Pro firmy s více než 25 zaměstnanci umíme dodávku zajistit přes zákonem dané náhradní plnění. Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme a vytvoříme 3D návrh kanceláře na míru.

Vybavení kanceláří

Hledáte jednoho dodavatele, který vybaví Vaši kancelář kancelářským nábytkem a následně se kompletně postará o vybavení, chod a následné zásobování Vaší kanceláře? Nechcete se prohrabovat katalogy jednotlivých dodavatelů, chcete ušetřit čas a nervy? Kromě kancelářského nábytku nabízíme kompletní sortiment kancelářské a výpočetní techniky, tiskáren a síťového řešení a následné výhodné dodávky kancelářského a spotřebního materiálu a záruční či pozáruční servis kancelářské techniky, počítačů i kancelářského nábytku:

  • 3D návrh kanceláře
  • komplexní dodávka certifikovaného kancelářského nábytku a kancelářské techniky
  • výpočetní, copy a tisková řešení na míru (snížení nákladů na tisk MyQ)
  • pravidelné výhodné zásobování: kancelářský a spotřební materiál, pitná voda v barelech
  • on-line sledování aut (elektronické knihy jízd, sledování firemních vozidel)
  • dodání až k Vašemu stolu dle Vámi určeného termínu
  • působnost na celém území ČR (nejen Praha a Středočeský kraj)
  • individuální přístup, možnost náhradního plnění

 

Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Balená voda v barelech

Balená voda v barelech

Rozvoz pramenité balené vody v barelech ZDARMA od 5-ti barelů. Široká nabídka automatů na vodu včetně pravidelné sanitace (čištění automatu).