Kancelářský nábytek HOBIS      

vám umožní nadčasové, atraktivní a přitom praktické a variabilní zařízení Vaší kanceláře kvalitním českým kancelářským nábytkem. Kancelářský nábytek HOBIS je vyráběn z kvalitních materiálů a díky moderním výrobním linkám se vyznačuje kvalitou zpracování, hygienickými certifikáty, certifikáty pevnosti, certifikátem Ekologicky šetrný výrobek, krátkou dodací lhůtou a především pětiletou zárukou.

Kancelářské stoly

Certifikovaný kancelářský nábytekKancelářské stoly HOBIS jsou dostupné v několika produktových řadách: GATE, PROXY, CROSS, FLEX, UNI a MOTION. Řady jsou vysoce variabilní, obsahují celou řadu doplňků a je proto možné vyrobit kancelář zcela na míru dle požadavků a potřeb zákazníka. Pracovní desky mají tloušťku 25mm a jsou vybaveny kvalitní ABS hranou, která chrání kancelářské stoly před poškozením. Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Kancelářský nábytek HOBIS
Kancelářské stoly HOBIS
Kancelářské stoly HOBIS
Kancelářský nábytek HOBIS
 

Recepce

Recepce HOBIS nabízejí rychlé a elegantní řešení vstupních prostor do vaší společnosti. Moduly recepcí o šířce 80, 120, 140, 160 cm spolu s 90stupňovým obloukovým dílcem umožňují sestavení recepcí do různých velikostí podle vašich požadavků. Základním materiálem pro výrobu pracovních desek je kvalitní laminovaná dřevotřísková deska v tloušťce 25 mm, korpusy pak disponují tloušťkou 18 mm. Kvalitní ochranou proti poškození je 2 mm ABS hrana korpusu. Proti opotřebování spodní části jsou recepce vybaveny nerezovým okopovým plechem.

Recepce

Kancelářské skříně a kontejnery

Skříně z řady HOBIS Drive jsou kvalitní kancelářské skříně s variabilitou úložného prostoru a přitom vyrobené s ohledem na pořizovací náklady. Materiál pro výrobu skříní pochází výhradně z Evropské unie a je dohlíženo na jeho kvalitu. Pro snadné kombinování mají skříňové moduly výšky 185 cm, 111 cm a 74cm. Šířka jednotlivých skříňových modulů je 80cm a 40 cm. Hloubka všech modelů skříní řady Drive je 40 cm (42 cm s dveřmi). Záda jsou vyrobená z 3mm HDF desek a jsou oboustranně pohledová - skříně se tedy dají použít i jako prostorový dělící prvek. Výchozí výška polic je přizpůsobena výšce standardního šanonu, ale dají se samozřejmě polohovat. Police jsou zabezpečeny proti náhodnému vysunutí.

Kancelářské kontejnery a skříně

Kancelářské skříně řady Hobis Strong jsou vysoké 77, 115 a 192 cm. Mají pevnou, robustní konstrukci, ABS hrany pro ochranu před mechanickým poškozením a oboustranně pohledová záda ze zesíleného 8 mm materiálu - skříně tedy mohou být volně v prostoru.  Zesílené police mají nosnost 80 kg, která je osvědčená certifikátem státní zkušebny ČR.

Kancelářské skříně HOBIS
Kancelářské skříně HOBIS
Kancelářské skříně HOBIS
Kancelářské skříně HOBIS
 

Kancelářské kuchyňky a kuchyně

Kancelářský nábytek Hobis myslí i na příjemné zázemí pro chvíle odpočinku a krátkého občerstvení. V nabídce máme sektorové kuchyně, kuchyňské linky, solitérní kancelářské kuchyňky i jídelní stoly. Pracovní desky kuchyní jsou chráněné proti zatékání vody. Jídelní stoly mají rozměry 80×80 cm a 120×80 cm.

Kancelářské kuchyně

Kancelářské kuchyňky

Elegantní design a shodné dekory materiálů s kancelářským nábytkem HOBIS umožňují umístit kuchyňku přímo ve vaší kanceláři či jiných reprezentativních prostorách vaší firmy. Je to ideální způsob, jak rychle poskytnout občerstvení vašim hostům.Na pracovní desku můžete umístit kávovar, o chlazené nápoje se postará vestavěná lednice. Pak jen stáhněte roletu a máte uklizeno!

Kancelářské kuchyňky

Kontaktujte naše obchodní oddělení, poradíme a vytvoříme 3D návrh kanceláře na míru.

Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Balená voda v barelech

Balená voda v barelech

Rozvoz pramenité balené vody v barelech ZDARMA od 5-ti barelů. Široká nabídka automatů na vodu včetně pravidelné sanitace (čištění automatu).