Kancelářské židle ANTARES

Kancelářské židle a křesla AntaresDodáváme kancelářské židle a kancelářská křesla od společnosti Antares, jednoho z největších výrobců sedacího kancelářského nábytku v České republice. Díky dlouholetým zkušenostem a kompletní výrobě v ČR si je opravdu z čeho vybrat - široký sortiment kancelářských židlí i křesel včetně bohaté nabídce doplňků (područky, opěrky, podhlavníky, kříže). Pro exponované a náročné provozy je výhodná i rychlá dodávka náhradních dílů (kolečka, písty).

Správné sezení

Při každé práci vstoje i při sezení je třeba zajistit, aby páteř byla ve fyziologickém, tj. přirozeném tvaru s charakteristickým dvojitým zakřivením. Proto největší tlak při sezení musí být v místech sedacích hrbolů.
To je možno zajistit buď správnou skladbou čalounění sedadla vhodně natáčející pánevní pletenec nebo
„lumbálním principem“, tj. pomocí bederní opěrky. Pro zdraví jedince je nesmírně důležité vybrat správně z nabídky kancelářských židlí dle typu práce a pro určitého člověka, tedy ergonomicky optimální židli.

Ergonomické kancelářské židle Antares

Vhodně vybraná, dobře nastavená a správně používaná kancelářská židle spolu s dodržováním zdravého životního stylu vytváří podmínky pro ochranu zdraví uživatele. Kancelářská židle pro dlouhodobé sezení dokáže zajistit individuální přizpůsobování individuálním potřebám uživatele a jeho práce, zajišťuje dynamické sezení i správné podepírání těla vsedě při zachování fyziologického (přirozeného) dvojitého zakřivení páteře bez zplošťování nebo zvětšování páteřních oblouků. Nakupujte online na našem eshopu www.proskolyakancelare.cz

Kancelářské křeslo Antares Markus
Kancelářská křesla Antares SIGNO
Kancelářská křesla Antares ENJOY
Kancelářská židle ANTARES VEGA
Kancelářské židle Antares Sophia
Kancelářské židle ANTARES Oklahoma
Kancelářské židle Antares ATHEA
Skládací židle Antares ERGOSIT
Kancelářské křeslo Antares AMA
Designové kancelářské křeslo SLED
Kancelářské sedačky Antares TRIO
Kancelářské sezení Antares NOTRE DAME
Konferenční židle Antares TAURUS
Konferenční židle Antares TAURUS
Barové židle Antares MARTINA
Barová židle Antares SÁRA
 
Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Balená voda v barelech

Balená voda v barelech

Rozvoz pramenité balené vody v barelech ZDARMA od 5-ti barelů. Široká nabídka automatů na vodu včetně pravidelné sanitace (čištění automatu).