Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

 Interaktivní VÝUKA

Nabízíme a dodáváme interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol.  Interaktivní výuku můžeme rozdělit do dvou skupin:

1. Pro MATEŘSKÉ ŠKOLY a 1. stupeň ZÁKLADNÍCH ŠKOL
- pro potřeby interiativní výuky v mateřských školách a prvních stupních základních škol, kdy je potřeba šetřit místem i penězi, doporučujeme tzv. "přenosnou interaktivitu". Nabízíme dvě varianty této přenosné interaktivity:

 Multimediální katedra Omneo Sweetbox    Interaktivní kufr 3BOX od Epson

2. Pro 1. - 2. stupeň ZÁKLADNÍCH ŠKOL a pro STŘEDNÍ ŠKOLY
- doporučujeme již napevno nainstalované interaktivní řešení ve třídách. Vybírat můžete opět ze dvou variant interaktivity, jako jsou klasické interaktivní tabule, nebo můžete volit revoluční systém interaktivity KOSTKA. Ta Vám navíc přináší možnost popisování tabule fixem či křídou, a tím odpadá nesmyslná instalace interaktivity vedle stávající tabule, což způsobuje špatnou viditelnost pro cca 20 % třídy. Interaktivita KOSTKY je součástí vaší tabule a je jen na učiteli, zda využije interaktivitu nebo psaní:

Interaktivní kostky Ekotab

 

Interaktivní tabule Smartboard

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Další možností jak pro MŠ, ZŠ ale i pro SŠ je interaktivní obrazovka:

  • 3PANEL - pojízdná interaktivní obrazovka

 Pojízdná obrazovka 3PANEL