Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Balená voda v barelech

Balená voda v barelech

Rozvoz pramenité balené vody v barelech ZDARMA od 5-ti barelů. Široká nabídka automatů na vodu včetně pravidelné sanitace (čištění automatu).

Vybavení pro školy a kanceláře

Dětská hřiště

Dodáváme kvalitní dětská hřiště a venkovní fitness zařízení na klíč. V našich sestavách používáme osvědčené oblíbené herní prvky splňující bezpečnostní standardy. Hřiště nabízíme pro mateřské školy, základní školy, mateřská centra i pro veřejné prostory - veřejná dětská hřiště, rekreační areály, koupaliště či zábavní parky.

Dětská hřiště pro mateřské školy

Nejčastěji realizujeme dětská hřiště pro mateřské školy, povětšinou v rámci celého vybavení MŠ. Používáme kvalitně vyrobené herní prvky s bezpečnostními certifikáty ČSN - EN 176. Provádíme i každoroční revizní prohlídky dětských hřišť.  

Herní prvky

V naší široké nabídce naleznete kvalitní certifikované herní prvky a herní sestavy: dětské pružinové houpačky, pískoviště s krycími plachtami, lavičky, kolotoče, prolézačky, zahradní dětské domečky, dětské herní sestavy se skluzavkou, šplhací systémy, vahadlové houpačky, odolné herní prvky z akátu, venkovní tabule, venkovní fitness hřiště, zahradní altány, balanční lávky a doplňky (např. odpadkové koše).

Venkovní fitness hřiště pro všechny generace

V naší nabídce naleznete i venkovní fitnes hřiště pro seniory, dospělé a mládež.