Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

Copycentrum Pečky

Jsme dlouholetý dodavatel tiskáren a kopírek KYOCERA. Naše prodejna a copycentrum je proto vybavena těmito kvalitními kopírovacími stroji. V našem copycentru v budově KENAST Pečky ve středu města nabízíme následující služby:

Kopírování a tisk

Copycentrum KENAST PečkyKopírujeme a tiskneme černobíle i barevně do formátu A3 na kvalitní papír gramáže 80-250g, v matné i lesklé formě. Tiskeme i na barevný papír gramáže 80-160g. Tisk a kopírování na pauzovací papíry až do formátu A3. Tiskneme barevné i čb vizitky, brožury, letáky, plakáty A4-A3, diplomy, oznámení, ...

Vazba a laminování

Potřebujete udělat pořádek ve svých dokumentech? Vále se Vám papíry po stole? Už Vám nestačí papír sešít nebo sesponkovat? Vážeme kroužkovou vazbou formáty A6-A4. Malá množství na počkání.

Tisk vizitek

Každá společnost, každý člověk je individuální. Tak i vizitka má velký vliv na to, jaký uděláte dojem u zákazníků. Zhotovíme Vám vizitky na míru. Při větším množství vizitek, Vám poskytneme individuální ceny. Samozřejmostí je i grafické zpracování nebo si můžete přinést svůj vlastní návrh, který pouze vytiskneme.

Výroba razítek

Vyrobíme na zakázku jakékoliv razítko. Samozřejmostí je i samostatná výroba štočku s písmenky do Vašeho stávajícího razítka. K dostání je i další spotřební materiál, jako barvící polštářky, barvící inkoust...apod. Razítka je možné vyrobit i ve stylu MULTI-COLOR (barevný strojek dle přání zákazníka), vícebarevných razítek (vícebarevný tisk), cestovní  razítka nebo razítka GOLDPRINT (propiska s razítkem v jednom).

Skenování a faxování

Naskenujeme a pošleme Vám dokument emailem nebo uložíme na USB flash disk. Odfaxujeme dokument na Vámi určené faxové číslo.

Potisk dárkových předmětů

Potiskneme dárkové předměty Vaším námětem. Bližší informace zde: potisk dárkových předmětů

Ceník služeb

  jednostranné oboustranné
černobílé kopírování a tisk na A4 (1-100ks) 2 Kč 2,5 Kč
barevné kopírování a tisk na A4 (1-10ks) 18 Kč 27 Kč
barevné kopírování a tisk na A4 (11-100ks) 15 Kč 22 Kč

Podrobný ceník služeb je ke stažení zde: Ceník prodejny a copycentra

 

Otevírací doba: PO - PÁ | 8:00 - 16:00

Telefon na prodejnu: 321 786 686, email: prodejna@kenast.cz

KENAST Pečky mapa