Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

3PANEL

Interaktivní obrazovky přinásí do vzdělávání prostředek, který umožní zajistit vyšší efektivitu výuky. Ve srovnání s interaktivními tabulemi mají vyšší kvalitu obrazu,možnost více přesných dotyků, jsou mobilní a variabilní. To vše podporuje zájem dětí o výuku.

 


  • interaktivní obrazovka - výškově stavitelná obrazovka se přizpůsobí potřebám každého dítěte, žáka i pedagoga.
  • interaktivní kreslící panel - přispívá k rozvoji potenciálu a kreativity každého dítěte a žáka
  • interaktivní stůl - ideální nástroj pro zapojování výukových her a pro zvýšení motivace dětí a žáků

 

Variabilita použití
- provedení umožňuje s použitím dálkového ovladače přeměnit obrazovku v interaktivní stůl nebo kreslící panel
Individuální přístup
- umožňuje individuální přístup ke každému žákovi, včetně žáků s handicapem. Díky ostrému obrazu a vysokému rozlišení je možné využití ve třídách i ve slunečných dnech bez nutnosti zatemnění.
Rozvoj dovedností
- umožňuje rozvoj sociální a emoční inteligence, rozvoj komunikačních dovedností, rozvoj schopnosti spolupracovat i kreativně řešit problémy.
Prvotřídní komponenty
- obsahuje prvotřídní komponenty a obrazovka BENQ má vysokou odolnost. Integrovaný multimediální počítač umožní, že po zmáčknutí jedno tlačítka může výuka ihned začít.
Snadné propojení
- možnost bezdrátově propojit se žákovskými tablety.
Instalace ve škole a obsah
- součástí je profesionální instalace ve škole, školení, jedinečné výukové aplikace a snadný přístup k 145 000 materiálům na www.DUMy.cz.

 

Podrobná specifikace:

Interaktivní obrazovka Beng - 55" (140 cm) panel, 10 dotyků současně, možnost rozdělení obrazu na 8 pracovních polí, 1920 × 1080, vysoký jas a kontrast 450 cd/m2, 50000 : 1, ozvučení 2× 10 W, HDMI, VGA, USB, 5 mm tvrzené ochranné sklo.
Implementace a školení - doprava a instalace kdekoliv v ČR, 4h akreditované školení pro pedagogy realizovaného ve škole, záruka v místě po dobu 3 let, on-line podpora po dobu 5 let.
Výukový obsah - součástí jsou ověřené interaktivní materiály přehledně členěné do kategorií dle RVP, aplikace zaměřené na cizí jazyky, čtenářskou a matematickou (pre)gramotnost, logické myšlení a výukové hry. Software pro práci v režimu "whiteboard" a tvorbu vlastních materiálů. Snadný přístup k 145 000 výukovým materiálům na www.DUMy.cz i k dalším vzdělávacím portálům.
Mobilní pojezd - Pevná konstrukce, kvalitní kolečka pro převoz mezi místnostmi. Dva motory pro nastavení výšky obrazovky v rozmezí spodní hrany od 50-120 cm. Motor umožňující rotaci ze svislé do vodorovné polohy. Dálkový ovladač pro změnu výšky a rotaci obrazovky.
Výkonný počítač - Integrovaný multimediální počítač s procesorem Intel Core i3, HD grafickou kartou, 4 GB RAM, 320 GB diskem, USB 3.0, Wi-Fi, DVD mechanikou a Windows 10.
 

Interaktivní panel Benq Multimediální PC
Multifunkční stojan
55" Interaktivní obrazovka BENQ Minipočítač INTEL Elektrický zdvih a otáčení
10 dotyků současně Výukový obsah a programy Dálkové ovládání
Instalace a školení   Kolečka pro snadné
převážení mezi třídami
39 990 Kč s DPH 9 990 Kč s DPH 35 990 Kč s DPH