Vybavení pro školy

Vybavení pro školy

Vybavili jsme mnoho desítek škol školními lavicemi, židlemi a tabulemi. Školní třídy, počítačové učebny, posluchárny od návrhu po montáž.

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek

Dodáváme kvalitní kancelářský nábytek HOBIS, EXNER a OFFICE PRO, jehož jsme autorizovaným partnerem. Provádíme montáž i servis nábytku.

Interaktivní výuka, moderní učebny

Interaktivní výuka, moderní učebny

Dodáváme vybavení pro interaktivní výuku do mateřských, základních i středních škol. Široká nabídka interaktivních tabulí, obrazovek a dataprojektorů s kompletní realizací.

Vybaveni kanceláří

Vybavení kanceláří

Kompletní vybavení kanceláří kancelářským nábytkem a výpočetní technikou včetně zasíťování. Zajišťujeme i následný servis a výhodné zásobování spotřebním materiálem.

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Dětská hřiště a venkovní vybavení pro MŠ i ZŠ

Realizujeme dětská hřiště, fitness hřiště, herní prvky i venkovní stavby a doplňky pro vzdělávání a volný čas pro základní a mateřské školy.

Vybavení pro školy a kanceláře

3 BOX

3Box se přizpůsobuje potřebám dětí. Mal děti se nejlépe cítí na zemi, předškoláky je třeba naučit spolupracovat u stolu, u školáku je třeba rozvíjet gramotnosti, logické myšlení a měkké dovednosti.

  

  • Vysoce mobilní - nízká hmotnost a vysoká mobilita umožňují kdekoliv ve třídě i mimoni např. na škole v přírodě.
  • Jednoduchá obsluha - 3Box je promyšlen s maximálním ohledem najednoduchost obsluhy. Po stisknutí jediného tlačítka jemožné ihned začít.
  • Špičkové komponenty Epson - 3Box je sestaven z prvotřídních komponent, špičkového projektoru Epson, jedinečného multifunkčního stojanu a integrovaného multimediálního počítače.
  • Výukový obsah - součástí řešení je školení pro pedagogy, jedinečný výukový obsah, výukové aplikace a snadný přístup k 145 000 výukovým materiálům na www.DUMy.cz

Cenová kalkulace:

Interaktivní projektor s
konvertibilním stojanem
Multimediální počítač Software a školení
Interaktivní projektor Epson Minipočítač Intel
Certifikované základní školení
obsluhy produktu
2 dotyková pera Bluetooth klávesnice
Certifikované základní školení
výukových aplikací
Konvertibilní stojan Výukový obsah a programy
Školení v místě zákazníka
Projekční plocha   Licence SMART Notebook
Classroom až pro 4 PC
39 990 Kč s DPH
9 990 Kč s DPH 8 990 Kč s DPH